سامانه آموزش های مجازی ترکیبی(blended)

سامانه آموزش های مجازی ترکیبی(blended)

جهت استفاده از مباحث وارد سايت شويد (ورود به سایت)

سامانه آموزش مجازی ترکیبی(DVD)

 قابل توجه کلیه مراجعین محترم: به اطلاع می رساند تمامی فعالیت های شما در سامانه ذخیره شده و در صورت مشاهده و انجام آزمون برای چند کاربر تمامی امتیازات ثبت شده حذف و اجازه دسترسی به کاربران متخلف داده نمی شود

 کاربر گرامی اگر برای اولین بار به این سامانه مراجعه نموده اید و قصد شرکت در برنامه های موجود را دارید لازم است دقت نمایید ابتدا در سایت عضو شوید.داشتن عضویت در سامانه یکپارچه آموزش مداوم دلیل بر عضویت شما در این سایت نبوده و تا زمانیکه ثبت نام نفرمایید با زدن کد ملی و رمز سامانه یکپارچه آموزش مداوم امکان دسترسی به موضوعات را نخواهید داشت.

 دقت فرمایید درصورتیکه کد ملی و آدرس ايميل خود را در هنگام ثبت نام،اشتباه وارد نمایید هیچگونه امتيازي براي شما منظور نمي گردد.

 دقت فرمایید شناسه ویژه درج شده در بسته خریداری شده را تا پایان انجام آزمون نزد خود نگهداری فرمایید.در صورت مفقود شدن شناسه ویژه امکان انجام آزمون ندارید.

 پست الکترونیک جهت پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران : cme@sbmu.ac.ir

 کاربران گرامی حتما قبل از تهیه ی بسته های آموزشی مشخصات آن را بررسی نموده و با توجه به تاریخ اعتبار برنامه و گروه های هدف اقدام به تهیه و انجام آزمون نمائید.

 لطفا در خرید این مجموعه دقت فرمایید، جزء گروه هدف بسته آموزشی باشید،در غیر اینصورت امتیازی برای شرکت شما در سامانه لحاظ نخواهد شد.

 دقت فرماييد تنها يکبار ميتوانيد DVD هر برنامه را تهيه نموده و در آزمون مربوطه شرکت نماييد.در صورتيکه پس از انجام تعداد دفعات مشخص شده براي آزمونهاي برنامه موفق به کسب امتياز نشديد،فرصت مجدد براي انجام آزمون با خريد مجدد DVD ايجاد نخواهدشد.

 تلفن تماس مشکلات و سوالات آزمون و ثبت نام و ثبت امتیاز برنامه ها : 22439879 داخلی 115

مباحث موجود در سامانه


گذشتن از ورود به سایتگذشتن از تقویم

تقویم

ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 امروز پنجشنبه، 28 تیر 28 29
30 31      
گذشتن از www.sbcme.ir

www.sbcme.ir

دسترسی ها:

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سامانه یکپارچه آموزش مداوم

کلیه حقوق این سامانه مربوط به دفتر آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد.©
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی-ساختمان شماره 2 ستاد-طبقه سوم-دفتر آموزش مداوم
تلفن:22439879-23872302-23872303

طراحی و پیاده سازی سامانه ::: مهندس حسین فرح کردمحله